Central Classics

 

De standhouders op Central Classics, 16 en 17 december 2017

Ingeschreven:

ABC Poetspads. Poetsmiddelen voor lakken. www.abcpoetspads.nl

Adler Club Nederland. www.adlerclub.nl

Aermacchiclub. Clubstand. www.aermacchi.nl

Alltimers - motorcycle classics. Klassieke motoren. www.alltimers.nl

Alutech. Verbindingsmateriaal voor alu en alu-verbindingen.

Angevaere. Motoronderdelen en bromfietsen.

Anita's Retro Shop. Blikschilden, emaille schilden. www.anitasretroshop.nl

Aquatrades. Merkgereedschap. www.merkspul.nl

Ariel / Nederlandse Ariel Club. Clubstand. www.arielclub.nl

Arie's Tweewieler Service. Motor- en bromfietsonderdelen.

Arris (Japie) Kramer. Revisie magneten en dynamo's. www.arriskramer.nl

Van Baalen. Bromfietsen.

F. Bakker. Motoren, bromfietsen, onderdelen, boeken, documentatie.

J. Bakker. Motoren.

Bartools. Industriële lijmen. www.bartools.nl

Berning Schrauben. Bouten/moeren/RVS. www.sonderschrauben.de

Beugler Paint Striping Tools. Gereedschap voor belijnen. www.beuglereurope.com

Bevc. Draai-/frees-/meetgereedschap.

Black Hills Motor tours. Motorreizen naar de USA. www.blackhillsmotortours.com

Bohnert. Motoren en blikken borden.

B.R.A.M. Motoren. Motoronderdelen, accu's, boeken, etc. www.brammotoren.nl

Broekhuis BMW. BMW motoren en onderdelen.

Bromfiets. Het oudste bromfietsblad ter wereld. www.bromfiets.nl

Brownies Motorcycles. Motor- en brommeronderdelen. www.browniesmotorcycles.co.uk

Van Caam. Motor-en bromfietsonderdelen, boeken, documentatie.

Cable-Shop Bekkenkamp. Kabels, nippels, kabeltoebehoren. www.cable-shop.nl

Catawiki. On-line veilingen. www.catawiki.nl

CH Classics. Bromfietsonderdelen. www.chclassics.nl

Classic Japanese Motorcycle Parts. Classic Kawasaki Parts. www.classickawaparts.nl

Classic Motorcycles. Klassieke motoren. www.classic-motorcycles.nl

Classic Racing Team. Club demo races, clubstand. www.classicracingteam.nl

Classic & Retro Motor Magazine. New School Media. www.classicenretro.nl

Cuppens. Diverse oude onderdelen en verzamelobjecten. www.dukeofrust.be

Van Dam. Motoronderdelen.

Damen THO. Motor-, brommeronderdelen, oude accessoires, gereedschap tappen/snijden, etc.

D-Classics. Klassieke motoren. www.d-classics.nl

De Brommerschuur. Onderhoud en revisie van Bromfietsen. www.brommerschuur.nl

De Honda Schuur. Bromfietsonderdelen. www.oudebromfiets.nl

Deutekom. Bromfiets- (motor)onderdelen, classic racers, boeken.

DKW Hans Hollink. Bromfietsonderdelen. www.dkw-hanshollink.nl

Donkers / Rick Donkers Auto Electrics. Elekro bedradingsmaterialen. www.rickdonkers.nl

Doorman Motoren. Bromfietsonderdelen.

Ducatie Club Nederland. www.ducaticlub.nl

Dumbar. Motoren, motoronderdelen, accessoires, boeken.

EarlyMotors. Motoren, motoronderdelen. www.earlymotors.nl

Electrometaal Tolenaar. Verchromen. www.electrometaaltolenaar.nl

ELPE Motorproducts. Boeken en documentatie. www.vintagemotorcyclebooks.com

Elsware. Accessoires, kleding, helmen, handschoenen, laders, etc. www.elsware.nl

Van Elteren. Motoren en onderdelen (BMW).

Engels. Bromfietsen en onderdelen.

FEHAC. Federatie Historische Automobiel- en Motorfietsclubs. www.fehac.nl

F&F / Van Genechten. Motoronderdelen. www.ffmotoronderdelen.be

Fourdeel. Honda motoren en onderdelen. www.fourdeel.nl

Frank Honda. CB750 K0.

Frijters. Bromfietsen, onderdelen en motoronderdelen.

Gallery 13. Uitgebreid assortiment diverse. www.gallery13.nl

Van Genechten. Motoronderdelen. www.ffmotoronderdelen.be

De Groot - BSA. Motoronderdelen. www.degroot-bsa.nl

Glossy Products / Leather. Onderhoudsproduct voor leer. www.glossyproducts.nl

Groenewoud. Motoren en -onderdelen.

Guzzi Stephan. Moto-Guzzi onderdelen. www.guzzi-stephan.de

Gubbels. Bromfietsen en onderdelen (Kreidler).

Haerkens. Veren, ringen, nippels.

Van Hal. Diverse oude items, motoren.

Hans Hollink. DKW oldtimer bromfietsonderdelen. www.dkw-hanshollink.nl

Harry Oosting Motoren. Motoronderdelen en banden.

HD-Classics. Motoren, onderdelen, kleding. www.hd-classic.be

Heinkel Club Nederland. Clubstand. www.heinkelclubnederland.nl

Van den Heuvel. Motoren en -onderdelen, bromfietsonderdelen.

Hoekstra Harley Davidson Classics. HD motoren en onderdelen. www.hoekstraclassics.nl

Homan. Motoronderdelen.

De Honda Schuur. Bromfietsonderdelen. www.oudebromfiets.nl

Honda/Bensdorp. Motoren en -onderdelen.

Huisman. Indian onderdelen.

Humaco. Motoren en onderdelen, bromfietsen en onderdelen, olies.

Janissen. Bromfietsen en onderdelen, Kreidler Oldtimer Specialist.

JP Cars Almere. Miniaturen. www.jpcarsalmere.nl

Kamstra. Bromfietsen en onderdelen.

Karacay. Motoronderdelen, bromfietsonderdelen.

Van Keken. Motoren en onderdelen.

Van de Kevie. Bromfietsen en onderdelen.

KJMV. Clubstand. www.kjmv.nl

De Knalpot. Van BMW onderdeel tot geheel. Je vindt het bij www.deknalpot.nl

Knijn. Straalwerkzaamheden.

Koning. Motor- en bromfietsonderdelen.

Kole. Motoren en onderdelen.

Kramer. Revisie magneten en dynamo's. www.arriskramer.nl

Larry Elias. HD motoronderdelen en boeken. www.45parts.eu

LB-Tools. Gereedschap, blikschilden, emaille. www.lb-tools.nl

Legermotoren. Clubstand. www.legermotoren.nl

Lemato. Polijstmachines, reinigers, luchtgereedschap. www.lemato.nl

Loods 41. Bromfietsonderdelen. www.loods41.nl

Van de Mee. Bromfietsonderdelen.

Montagetechniek Patrick Saes. Bouten, moeren, ringen, div, RVS. www.montagetechniek.nl

Het Motorrijwiel. Grootste en oudste klassieke motorblad van de Benelux. www.motorrijwiel.nu

Motolab. Europese motorfietsen, caféracers en onderdelen. www.motolab.nl

Motoport wormerveer. Motoren. www.motoportwormerveer.nl

Motorcycles United. Parts, tools, etc. www.motorcyclesunited.eu

Motorwerk. Modern en klassiek motorplezier. www.motorwerk.nl

Museum Van Alles Wa. Bromfietsen, onderdelen, boeken, etc. www.museumvanalleswa.nl

MW-Motoren. Moto-Guzzi V50 nato motoren en onderdelen. www.motoguzziv50nato.nl

Nederlandse Ariel Club. Clubstand. www.nederlandsearielclub.nl

Neuroth. Meetwerktuigen.

Nijburg Engineering. Motoren en onderdelen.

Norton Club. Clubstand, motoren, boeken, kleding. www.nortonclubnederland.nl

NSU Club Nederland. Clubstand. www.nsu.nl

Nubo Motoren. Motoren en onderdelen. www.nubomotors.nl

Oldlima. BMW motoren, onderdelen. www.oldlima.be

Oldtimershop Roeland. Motoren, bromfietsen en onderdelen. www.oldtimershoproeland.nl

Oosting / Harry Oosting Motoren. Motoronderdelen en banden.

OZZO-Engineering. Motoren, bromfietsen en onderdelen. www.ozzo-engineering.com

Partijhandel Victor. Diversen gereedschap, nieuw/gebruikt.

Patrick Saes, Montagetechniek. Bouten, moeren, ringen, div, RVS. www.montagetechniek.nl

Pebro Wheels. Velgen en spaken. www.pebro-wheels.com

Pelders Transfers. Transfers, classic parts & Indian supplies. www.pelders.nl

Phoenix. Restauraties klassieke motoren.

Pintal. Hulpmotorblokken.

Privat Collector. Boeken en documentatie.

Puch 66. Puch en Tomosclub voor Hollands Midden. Clubstand. www.puch66.nl

Puchshop.de. Puch en Tomos onderdelen. www.puchshop.de

RE Lablans. TSL smeermiddelen. www.lare.nl

Rick Donkers Auto Electrics. Elekro bedradingsmaterialen. www.rickdonkers.nl

Ride-on Motortours. Reizen ICM, TT en Manx. www.ride-onmotortours.com

Rijwiel Hulpmotoren Club. www.rhc.nu

Rijwielrecycling. Bromfietsonderdelen Zündapp en Kreidler. www.rijwielrecycling.nl

Rinky Toys. Puch en Tomos bromfietsen en onderdelen. www.rinkytoys.nl

Ritzema. Bromfietsonderdelen.

Roks. Motoren-Onderdelen.

Roon Bike Travel. Reizen naar Isle of Man. www.roonbiketravel.nl

Royal Enfield Books. Boeken, documentatie, onderdelen, olies. www.royalenfieldbooks.com

Rozeboom. Bromfietsen en onderdelen.

RT Trading. Gereedschap, diverse. www.rt-trading.nl

Rudi Palm Motors. Bromfietsonderdelen, boeken, documentatie.

Rudi's Classic Bikes & Parts. Motoren en onderdelen, BMW specialist. www.classicbikeparts.be

Ruig Glas Fiber. Stroomlijnen, zitjes, spatborden, etc.

Ruiter. Bromfietsonderdelen.

Van der Schaft. Oude auto-tweewieler-tractor speldjes.

Van Schaijk. Bromfietsen en onderdelen.

Schoolderman. Bromfietsonderdelen.

Sneppe Classics Parts & Tools. Onderdelen en gereedschap.

Solex Service Ad van Heerbeek. Solexonderdelen. www.solexservice.com

Sparta Motorclub. Clubstand. www.spartamotorclub.nl

Spencer Elton. Schilderijen, boeken. www.spencerelton.co.uk

Stichting Legermotoren. Clubstand. www.legermotoren.nl

Straub. Motoren, bromfietsen en onderdelen. Accessoires en miniaturen.

Subway. Bromfietsvesten, motor T-shirts, caps.

Surplus Supplies. Bouten/moeren/ringen/etc. www.polished-stainless.com

Swinkels. Brommeronderdelen.

Theodole. Magneten en onderdelen. www.theodole.nl

Theofried Jeckel Motorradzubehör. Banden, onderdelen, etc. www.jeckel-motorradzubehoer.de

Theo's Garage. Motoren, bromfietsen en onderdelen. www.theosgarage.nl

Tony Leenes Indian Motorcycles. Indian motoren, onderdelen, kleding, etc. www.tonyleenes.nl

Traficient. Polijstpasta, handschoenen, drywash. www.peekpolish.nl

Triumph Owners Club Nederland. Ook voor de klassieke modellen. www.triumphownersclub.nl

Turningtoolshop. Draaibeitels, wisselplaten, snijgereedschap. www.turningtooltrades.com

UDCN - Ural en Dnepr Club Nederland. Clubstand. www.udcn.nl

Vbikes. Motoronderdelen, ook klassiek, op de beurs tot bouwjaar 1980. www.vbikes.co.uk

Van Veen. Motoren en onderdelen.

Veenstra. Motoren en onderdelen.

Van de Ven Solex. Nieuwe Solex onderdelen. www.solex-limburg.nl

Van der Velden. Motoronderdelen.

Verbeek. Duitse motoronderdelen.

De Vet. Onderdelen bromfietsen, motoren, hulpmotoren.

Vetera Oldtimerverzekeringen. Uw oldtimer verzekerd. www.vetera.nl

Vintage Motorcycle Books. Boeken en documentatie. www.vintagemotorcyclebooks.com

VMC / Veteraan Motoren Club. Clubstand. www.vmcmotor.com

Vorstman Trading. Pneumatisch gereedschap, minerale olie. www.vorstmantrading.nl

Wagner. Bromfietsonderdelen.

Weel. Boeken en documentatie.

Weerts. Bromfietsonderdelen.

De Werkplaats van Henk. Motoren, brommers, onderd., boeken. www.dewerkplaatsvanhenk.nl

Wessel van der Laan. Bromfietsen en onderdelen (Ducati). www.wesselvanderlaan.nl

Wetblast. Natstralen van aluminium en non-ferro. www.wetblast.nl

Willempies Kreidler Shop. Bromfietsen en onderdelen. www.willempieskreidlershop.nl

W-Parts.nl. Bromfietsonderdelen. www.w-parts.nl

Zijdenbos. PVC garagevloeren, motoronderdelen.

De Zündappman. Bromfietsonderdelen. www.zundappman.nl

Zündapp Specialist Jean Davids. www.zundapp-jean.nl

 

CENTRAL CLASSICS   -   DE NIEUWE OLDTIMER BEURS VOOR MOTOREN, BROMFIETSEN EN ONDERDELEN IN 'T HART VAN NEDERLAND   -   EXPO HOUTEN